TURNIEJ ROCZNIKA 2005 W DNIU 20.11.2016r. SIEMIATYCZE.

 

 

 

 

TURNIEJ ROCZNIKA 2007 W DNIU 19.11.2016r. SIEMIATYCZE.

 

 

 

Zapraszamy do zakupów oficjalnych gadżetów Akademii. Dochód ze sprzedaży pamiątek wesprze rozwój Akademii Piłkarskich Talentów "BRYLANT" Bielsk Podlaski.
Pamiątki ze zdjęć dostępne są w następujących cenach:
- szalik pasiak - 25zł
- czapka - 25zł
- komin (kołnierz polarowy) - 25zł
- portfel - 25zł
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 691765810.

 


 

PIŁKARSKI OBÓZ ZIMOWY - RAJGRÓD 22.01.2017r.(niedziela) - 28.01.2017r. (sobota)
Zakwaterowanie:
• CENTRUM SZKOLENIOWO-REKREACYJNE „KNIEJA"

19-206 Rajgród, ul. Leśna 21, woj. podlaskie http://www.knieja.rajgrod.pl/home/
• Pokoje 3,4 –osobowe z telewizorem, wyposażone w łazienki z prysznicem
• Ośrodek posiada 5 sal konferencyjno-szkoleniowych w tym największa o powierzchni 1400 mkw , pełnowymiarowa hala sportowa, przystań wodna ze sprzętem wodnym, kort tenisowy, siłownia, sauna, gabinety masażu. Obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
• Ośrodek położony w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego nad brzegiem, najwyższej klasy czystości Jeziora Rajgrodzkiego na pograniczu trzech krain geograficznych: Pojezierza Suwalskiego, Mazur oraz Podlasia. Naszym gościom oferujemy łącznie 170 wysokiej klasy miejsc noclegowych. Obok Centrum „KNIEJA" jest szereg naturalnych tras biegowych i rowerowych oraz ciekawe szlaki turystyczne.
Wyżywienie:
• trzy posiłki dziennie (śniadania, obiady i kolacje)
CENA: 750 zł (transport nie jest wliczony w cenę)
• Zadatek: 250 zł - płatny gotówką lub przelewem do 20 grudnia 2016r. na nr konta:
50 1020 5558 1111 1902 8100 0078 w tytule proszę wpisać obóz piłkarski
zimowy, imię i nazwisko uczestnika
• Pozostałą kwotę należy wpłacić do 10 stycznia 2017r.
Cena obejmuje:
• Zakwaterowanie, wyżywienie,
• Codzienne (rano i popołudniu) zajęcia w terenie oraz na hali sportowej,
• Turnieje w tenisie stołowym, siłownia, piłkarzyki i FIFA 2017
• Zajęcia rekreacyjno-sportowe, konkursy
• Ognisko z pieczeniem kiełbasek,
• Ubezpieczenie NNW
• Opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców oraz trenerów,
(1 OPIEKUN NA 15 OSÓB + KIEROWNIK OBOZU)
• 1 Zajęcia prowadzone przez byłego zawodnika Korony Kielce
• niespodzianka
KONTAKT:
PIOTR PAWLUCZUK TEL. 691-765-810
CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY DO DNIA 20.01.2017r. PO TYM TERMINIE NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI DOPISANIA SIĘ DO LISTY UCZESTNIKÓW.
OBÓZ ZORGANIZOWANY ZOSTANIE PRZY MINIMUM 15 ZAWODNIKACH.
http://www.knieja.rajgrod.pl/home/


 

UWAGA RODZICE I ZAWODNICY ROCZNIKA 2006
(TR. ATRUR ZINKOWSKI, PIOTR PAWLUCZUK)!!!!
ZAWODNICY ZOBOWIĄZANI SĄ ZABRAĆ ZE SOBĄ DRES KLUBOWY. WYJAZD W DNIU 22.11.2015r. O GODZINIE 8.15 Z PARKINGU RESTAURACJI HAJDUCZEK. WSZYSTKICH RODZICÓW I KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TURNIEJ.

 


 

 

 UWAGA RODZICE I ZAWODNICY ROCZNIKA 2008

(TR.KAMIL OSMULSKI I MARCIN NIEWIŃSKI)!!!!
ZAWODNICY ZOBOWIĄZANI SĄ ZABRAĆ ZE SOBĄ DRES KLUBOWY. WYJAZD W DNIU 21.11.2015r. O GODZINIE 8.15 Z PARKINGU RESTAURACJI HAJDUCZEK. WSZYSTKICH RODZICÓW I KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TURNIEJ.

 

 

 


 

 UWAGA RODZICE I ZAWODNICY ROCZNIKA 2007!!!
W DNIU 21.11.2015r. (SOBOTA) GODZINA 9.00 BĘDZIEMY GOŚCIĆ INNE ZESPOŁY Z WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ BRYLANT CUP 2015 ROCZNIK 2007. WSZYSTKICH RODZICÓW I KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ PRZY ZESPOLE SZKÓŁ Z DNJB IM. J.KOSTYCEWICZA UL.PONIATOWSKIEGO 9

(WEJŚCIE OD ULICY KOPERNIKA).

 


 

 Program obozu piłkarskiego OLECKO
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „SKARPA" - 14.07.2015-21.07.2015r.
Zakwaterowanie:
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „SKARPA"
19- 400 OLECKO, ul. Sembrzyckiego 20
www.skarpa.frame.pl

Zapewniamy:
- pokoje 2, 3 i 4 osobowe,
- restauracja serwująca potrawy kuchni polskiej i regionalnej,
- doskonale zaopatrzony drink-bar,
- salę konferencyjną i 2 sale dydaktyczne wyposażone w sprzęt audiowizualny i multimedialny,
- strzeżony parking dla gości hotelowych,
- miłą, profesjonalną obsługą
- 150 m od plaży miejskiej z ratownikami
- 60-70m od Hali Lega (basen, hala, ścianka wspinaczkowa o wys. 12m ,siłownia , odnowa)
- boisko główne 100m od ośrodka (trawiaste ,wysokiej klasy murawa)
- boisko sztuczne wymiarowe 180 m
- na terenie ośrodka: bilard, stół do tenisa stołowego, sala konferencyjna do analizy treningów wyposażona w sprzęt multimedialny.
- rowery szosowe (wokół jeziora ścieżka rowerowa 12,5km), kajaki. (Motorówka 115 KM z 5-cio osobowym bananem
Wyżywienie:
• trzy posiłki dziennie (śniadania, obiady i kolacje) śniadania i kolacje w formie bufetu (szwedzki stół - duży wybór)
• Opłata na nr konta:50 1020 5558 1111 1902 8100 0078 w tytule proszę wpisać obóz piłkarski letni, imię i nazwisko uczestnika

Koszt obozu obejmuje:
• Zakwaterowanie, wyżywienie,
• Codzienne (rano i popołudniu) zajęcia na boisku w piłkę nożną, w terenie lub hali sportowej, (zależnie od pogody)
• Bilet do parku wodnego, (4 wejścia),
• Zajęcia rekreacyjno-sportowe, konkursy
• Kajaki, rowery wodne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, przejażdżka motorówką po jeziorze na dmuchanym bananie, ścianka wspinaczkowa.
• 2-3 sparingi
• Ubezpieczenie NNW
• Opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców oraz trenerów, (1 OPIEKUN NA 15 OSÓB+KIEROWNIK OBOZU)
Trener:
• Piotr Pawluczuk 691 – 765 – 810

 


 EKWIPUNEK NA OBÓZ SPORTOWY
AKADEMII PIŁKARSKICH TALENTÓW
„BRYLANT"
BIELSK PODLASKI

Poniżej lista może pomóc w wyprawieniu dzieciaków na obóz sportowy. Proszę nie trzymać się jej sztywno lecz potraktować to jako podpowiedź i oczywiście dopakować inne "potrzebne" rzeczy.
Pogoda na obóz została już zamówiona oczekujemy tylko na wspaniałe humory i ruszmy szlifować sprawność i kondycję.
Lista rzeczy potrzebnych na obóz w Olecku:
1) 2 szt. dresów sportowych; jeden do treningu
2) 4 komplety zestawów treningowych: koszulka + krótkie spodenki;
3) 6 pary getrów lub skarpet;
4) obuwie sportowe; strój sportowy(koszulka) AKADEMII PIŁKARSKICH TALENTÓW „BRYLANT"
5) ortalion, czapkę z daszkiem ;
6) halówki, buty na trawę ,buty na sztuczną nawierzchnię ( lanki lub turfy ) .
Ubrania wyjściowe:
7) 2 pary spodni ;
8) 2 bluzy;
9) 4 koszulki;
10) buty do chodzenia, np. typu adidas.
Toaleta i inne:
11) pidżama
12) krem do opalania
13) 2 szt. kąpielówek
14) klapki,
15) 3 ręczniki,
16) pasta do zębów;
17) szczoteczka do zębów;
18) mydło lub żel do mycia;
19) szampon do włosów;
Informacja dotycząca telefonu komórkowego i innych rzeczy ( typu: mp3, playstation ) :
Trenerzy nie biorą odpowiedzialności za zagubione rzeczy wartościowe . Kontakt najlepiej przez trenerów do godziny 21.30.W przypadku przyjmowania leków: leki wraz z pisemną informacją o sposobie i częstotliwości przyjmowania należy przekazać trenerowi. Proszę także przekazać informację nt. uczuleń ( szczególnie pokarmowych ) i innych ważnych informacji dotyczących dziecka, a w szczególności stanu zdrowia.

 

 


 

                                                                           PUSZCZA CUP 2015


           W niedzielę 28 czerwca na boisku miejskim w Hajnówce odbył się turniej piłkarski dzieci PUSZCZA CUP 2015, którego organizatorem był Klub Sportowy Puszcza Hajnówka.
W turnieju brały udział zespoły z Białegostoku, Siemiatycz, Hajnówki, Bielska Podlaskiego , Gródka min.: BSP "Jagiellonia" Białystok, Akademia Piłkarska "Brylant" Bielsk Podlaski, Leśna Akademia Piłki Nożnej Białystok, MOSIR Bielsk Podlaski, KS Puszcza 2006, Orzeł Bobola Siemiatycze, AP Talent Białystok, Akademia Malucha Białystok, KS Puszcza 2007 i Gryf Gródek.
Jako pierwsi o 9.30 rywalizowali w towarzyskim meczu najmłodsi piłkarze Akademii Piłkarskiej KS Puszcza Hajnówka czyli 5 i 6 Latkowie i APT "Brylant" Bielsk Podlaski. Nasi najmłodsi zawodnicy pokonali zespół przeciwny 4:0 (choć wynik był drugorzędny). Był to dla nich pierwszy mecz w życiu i wielkie przeżycie. Spotkanie zakończyło się wręczeniem pucharów , medali oraz odrobiną słodkości dla każdego.
Od godziny 10.00 poszczególne zespoły zaczęły rywalizację w dwóch grupach o wygraną w silnie obsadzonym Turnieju, a kibicowali im trenerzy, przybyli opiekunowi i rodzice oraz mieszkańcy miasta.
Na dwóch wydzielonych boiskach razem przeżywaliśmy smutek i nieraz łzy przegranych oraz radość strzelców bramek i zwycięzców.
W przerwach pomiędzy spotkaniami dzieci ochoczo pożywiały się serwowanymi posiłkami, a trenerzy wykorzystywali czas na ostatnie "taktyczne" wskazówki przed nadchodzącymi meczami.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, walka o wyjście z grup toczyła się do ostatniego meczu, ostatniego gwizdka. W finale jednak spotkać mogły się tylko dwie drużyny i byli to zawodnicy z Akademii Piłkarskich Talentów Brylant z Bielska Podlaskiego oraz zawodnicy Orła Bobola Siemiatycze. Zwycięzcę turnieju musiały wyłonić dopiero rzuty karne, w których lepsi okazali się zawodnicy z Siemiatycz. Turniej zaszczycił swoją obecnością burmistrz miasta Hajnówka Pan Jerzy Sirak oraz wiceburmistrz Pan Andrzej Skiepko, którzy udekorowali wszystkich uczestników pamiątkowymi medalami, pucharami oraz atrakcyjnymi nagrodami.
I tu wielkie zaskoczenie, pierwszy raz największym zainteresowaniem nie cieszyły się statuetki a ufundowane przez naszego sponsora portale sportowe realmadryt.net oraz www.manusite.pl fantastyczne książki : MESSI UWIERZ W SIEBIE oraz CR7 CRISTIANO RONALDO Maszyna. Trenerzy trzech najlepszych drużyn otrzymali biografię Nienasycony Zwycięzca Carlo Ancelotti.Wszyscy uczestnicy opuścili Hajnówkę z uśmiechami na ustach i słodkimi prezentami ufundowanymi przez SPOŁEM PSS w Hajnówce oraz Piekarnię BOCHEN.

Klasyfikacja końcowa Turnieju PUSZCZA CUP 2015 :

1. Orzeł Bobola Siemiatycze
2. APT Brylant Bielsk Podlaski
3. BSP Jagiellonia Białystok
4. AP Talent Białystok
5. Gryf Gródek
6. KS Puszcza 2006
7. MOISR Bielsk Podlaski
8. KS Puszcza 2007
9. Akademia Malucha Białystok
10. Leśna Akademia Piłki Nożnej Białystok
Najlepszy zawodnik turnieju : Mateusz Sawicki - BSP Jagiellonia Białystok
Najlepszy strzelec turnieju : Michał Wasiluk - APT Brylant Bielsk Podlaski
Najlepszy bramkarz turnieju : Paweł Łuba - Orzeł Bobola Siemiatycze

Poniżej szczegółowe wyniki turnieju :

Grupa A
Akademia Brylant - KS Puszcza 06 - 2:0
Leśna Akademia - MOSIR Bielsk Podlaski - 1:2
BSP Jagiellonia - KS Puszcza 06 - 2:0
Akademia Brylant - Leśna Akademia - 4:0
BSP Jagiellonia - MOSIR Bielsk Podlaski - 5:0
KS Puszcza 06 - Leśna Akademia - 5:1
BSP Jagiellonia - Leśna Akademia - 3:0
MOSIR Bielsk Podlaski - Akademia Brylant - 0:1
BSP Jagiellonia - Akademia Brylant - 1:2
MOSIR Bielsk - Puszcza 06 - 0:1

Grupa B
AP Talent Białystok - Gryf Gródek - 1:1
Akademia Malucha - KS Puszcza 07 - 0:1
Orzeł Bobola Siemiatycze - Gryf Gródek - 1:0
AP Talent Białystok - Akademia Malucha - 4:0
Orzeł Bobola - KS Puszcza 07 - 5:0
Gryf Gródek - Akademia Malucha - 5:0

Orzeł Bobola - Akademia Malucha - 5:0
KS Puszcza 07 - AP Talent Białystok - 0:5
Orzeł Bobola - AP Talent Białystok - 3:1
KS Puszcza 07 - Gryf Gródek - 0:2
Półfinały :
APT Brylant Bielsk Podlaski - AP Talent Białystok - 2:0
Orzeł Bobola Siemiatycze - BSP Jagiellonia Białystok - 1:0
Miejsca :
9 - Leśna Akademia - Akademia Malucha - 2:3 (rzuty karne)
7 - MOSIR Bielsk Podlaski - KS Puszcza 07 - 1:0
5 - KS Puszcza 06 - Gryf Gródek - 0:1
3 - AP Talent Białystok - BSP Jagiellonia Białystok 0:5
Finał : Orzeł Bobola Siemiatycze - APT Brylant Bielsk Podlaski - 3:1 (rzuty karne)

Zachęcamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach naszej Akademii Piłkarskich Talentów "BRYLANT" w Bielsku Podlaskim (informacja tel. 691765810) by ukształtować poprzez sport i zabawę młodych adeptów piłki nożnej. Serdecznie zapraszamy.


22.06.2015 (poniedziałek) zakończył się turniej finałowy województwa podlaskiego żaków rocznik 2006. Po dwóch latach treningów i i pierwszych debiutanckich występach w rozgrywkach żaków nasi młodzi zawodnicy osiągnęli bardzo dobry wynik zajmując 7 miejsce w województwie podlaskim. Gratulacje zawodnikom za osiągnięty wynik.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA ŻAKÓW

1. WIGRY SUWAŁKI
2. MOSP BIAŁYSTOK
3. AP TALENT BIAŁYSTOK
4. MOSP II BIAŁYSTOK
5. BSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
6. ORZEŁ SIEMIATYCZE
7. BRYLANT BIELSK PODLASKI
8. AP SPARTA AUGUSTÓW
9. WARMIA GRAJEWO
10. MOSIR MOŃKI
11. MOSP III BIAŁYSTOK
12. FALCON SOKÓŁKA



Europejski Ekologiczny Weekend Piłkarski R – Gol Wydminy Cup 2015 „Łączy nas piłka" z pomocą dla 6-letniego Krystiana z Giżycka
Piłka nożna połączyła dzieci, młodzież i dorosłych w charytatywnej akcji pomocy w zbiórce pieniędzy na operację serca małego chłopca. Zebrano kilkanaście tysięcy złotych, które pozwalają postawić kolejny krok w kierunku wyleczenia chłopca, który za kilka lat będzie mógł swobodnie cieszyć się grą w piłkę.Głównymi arenami sobotnich zmagań, były jednak obiekty sportowe w Wydminach. To tutaj został rozegrany turniej dzieci w kategorii U – 8 z międzynarodową obsadą oraz mecze grupowe i mecze finałowe kategorii Oldboy 35+. Młodzi adepci piłki nożnej z Trok, Białegostoku, Suwałk, Węgorzewa, Bielska Podlaskiego, Giżycka i Wydmin podgrzewali atmosferę od wczesnych godzin porannych jednocząc się nie tylko w radosnym futbolu ale również w zwróceniu uwagi dorosłych na potrzebę pomocy ich choremu koledze. Klasyfikacja końcowa tego turnieju nie była istotna. Liczyła się zabawa podczas gry i spotkanie z przyjaciółmi z innych miast. Dzięki wsparciu sponsorów oraz fundacji działających na rzecz pomagania potrzebującym i ochronie środowiska naturalnego Warmii i Mazur oraz miejscowej szkole udało się nagrodzić wszystkich uczestników pamiątkowymi medalami. Każda ekipa otrzymała również puchar za udział w imprezie a trójka najbardziej proekologicznych maluchów z każdej drużyny otrzymała pamiątki i sprzęt sportowy ufundowany dzięki wsparciu firmy R – Gol z Ostródy i Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ceremonię dekoracji uświetnił swoją obecnością Piotr Żemło zawodnik Wisły Kraków, który chętnie pozował do zdjęć i rozdawał dziesiątki autografów dla młodych i nieco starszych fanów futbolu.

Nasi zawodnicy rocznika 2007 Akademii Piłkarskich Talentów "BRYLANT" Bielsk Podlaski pokazali się z jak najlepszej strony wygrywając ten turniej.W finałowej rozgrywce o miejsca 1-3 pokonali rówieśników MOSP "Jagiellonia" Białystok 3:1 oraz zremisowali z zespołem Wigier Suwałki 2:2. Te wyniki dały nam upragniony sukces. Młodzi nasi adepci z uśmiechem wracali do domu z medalami i pucharem, choć tego dnia było bardzo gorąco. Gratulujemy zawodnikom oraz rodzicom zdobytego I miejsca i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Zdjęcie użytkownika APT Brylant Bielsk Podlaski.

 

 


Lista zawodników na turniej finałowy województwa podlaskiego żaków rocznik 2006 w dniu 22.06.2015 (poniedziałek) :
1.Niewiadomski Jakub
2.Marcel Bruno
3.Łuczaj Wojciech
4.Lipski Filip
5.Awruk Jakub
6.Trzyna Szymon
7.Wasiluk Michał
8.Wysocki Olaf
9.Bednarz Oskar
10.Niewiński Oskar
11.Grygoruk Daniel
12.Sadowski Oliwier
13.Sacharzewski Tomasz
14.Dunikowski Michał
15.Żużel Dawid
W/w zawodnicy są zobowiązani zabrać ze sobą legitymację szkolną,żółtą koszulkę,dres APT Brylant Bielsk Podlaski. Zbiórka godzina 8.15 z placu restauracji Hajduczek.

 

 


Jagiellonia Białystok, Prokuratura Białystok, Reprezentacja Polski Lekarzy – to tylko niektóre zespoły piłkarskie, które będzie można zobaczyć w najbliższy weekend w Wydminach podczas imprezy piłkarskiej. Udział w wydarzeniu w Wydminach potwierdzili także m.in. - Łukasz Broź (Legia Warszawa), Piotr Żemło (Wisła Kraków) oraz Bartłomiej Drągowski (Jagiellonia Białystok). W kategorii U-8 zobaczymy aż dziesięć zespołów m.in. z Trok (Litwa), Białegostoku, Suwałk, Kętrzyna, Węgorzewa, Giżycka, Bielska Podlaskiego i Wydmin. Poza głównymi meczami odbędą się turnieje towarzyszące zespołów pochodzących z Włocławka, Giżycka, Wydmin i Kruklanek.

 


To już w najbliższą niedzielę tj. 24.05.2015r.!! Pierwsze urodziny Akademii Malucha w Białymstoku. Zostaliśmy zaproszeni jako goście i jest nam niezmiernie miło, że możemy uczestniczyć w tak miłej uroczystości jako jedyna Akademia. Emocji i świetnej zabawy nie zabraknie. Bawimy się w godzinach 10.00 - 13.00 na boisku BOSiRu w Białymstoku. Zawodnicy roczników 2006/2007/2008/2009 naszej Akademii Piłkarskich Talentów "BRYLANT" w Bielsku Podlaskim są zobowiązani być na zbiórce w w/w dniu o godzinie 9.00 przy parkingu Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim w strojach treningowych i dresach reprezentacyjnych.


Wszystkich serdecznie zapraszamy.


 

W dniu 23.05.2015 Akademia Piłkarskich Talentów "BRYLANT" w Bielsku Podlaskim wyjeżdża na mecz JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - WISŁA KRAKÓW. Wyjazd z placu Bielskiego Domu Kultury o godzinie 18.15 autobusem. Jeżeli jest to możliwe to prosimy o zabranie ze sobą ubioru w barwach żółto-czerwone oraz dresy klubowe APT "BRYLANT" Bielsk Podlaski. Cena biletu dzieci 1 zł, dorośli 12 zł (przed wejściem na stadion) + koszt transportu.

 

 

 


 

UWAGA RODZICE I ZAWODNICY AKADEMII PIŁKARSKICH TALENTÓW

"BRYLANT" W BIELSKU PODLASKIM. PRZEDSTAWIAMY TERMINY ROZGRYWEK :
-ORLIKA TJ.ROCZNIK 2004/2005/2006 TR. A.ZINKOWSKI, P.PAWLUCZUK - 23.05.2015r. (SOBOTA) ZESPÓŁ SZKÓŁ W AUGUSTOWIE GODZINA 10.00 (ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ.9.30)
-ŻAKI TJ.ROCZNIK 2006/2007 TR.A.ZINKOWSKI,P.PAWLUCZUK - 23.05.2015r. (SOBOTA) OSiR W HAJNÓWCE GODZINA 13.00 (ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZINA 11.30 Z PLACU RESTAURACJI "HAJDUCZEK" W BIELSKU PODLASKIM.


 

 

 

 

Program obozu piłkarskiego OLECKO
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „SKARPA" - 14.07.2015-21.07.2015r.
Zakwaterowanie:
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „SKARPA"
19- 400 OLECKO, ul. Sembrzyckiego 20
www.skarpa.frame.pl


Zapewniamy:
- pokoje 2, 3 i 4 osobowe,
- restauracja serwująca potrawy kuchni polskiej i regionalnej,
- doskonale zaopatrzony drink-bar,
- salę konferencyjną i 2 sale dydaktyczne wyposażone w sprzęt audiowizualny i multimedialny,
- strzeżony parking dla gości hotelowych,
- miłą, profesjonalną obsługą
- 150 m od plaży miejskiej z ratownikami
- 60-70m od Hali Lega (basen, hala, ścianka wspinaczkowa o wys. 12m ,siłownia , odnowa)
- boisko główne 100m od ośrodka (trawiaste ,wysokiej klasy murawa)
- boisko sztuczne wymiarowe 180 m
- na terenie ośrodka: bilard, stół do tenisa stołowego, sala konferencyjna do analizy treningów wyposażona w sprzęt multimedialny.
- rowery szosowe (wokół jeziora ścieżka rowerowa 12,5km), kajaki. (Motorówka 115 KM z 5-cio osobowym bananem
Wyżywienie:
• trzy posiłki dziennie (śniadania, obiady i kolacje) śniadania i kolacje w formie bufetu (szwedzki stół - duży wybór)
• Opłata na nr konta:
50 1020 5558 1111 1902 8100 0078 w tytule proszę wpisać obóz piłkarski letni, imię i nazwisko uczestnika
• Zaliczkę 200 zł należy wpłacić do 20 kwietnia 2015r.

 

Koszt - 714 zł obejmuje:
• Zakwaterowanie, wyżywienie,
• Codzienne (rano i popołudniu) zajęcia na boisku w piłkę nożną, w terenie lub hali sportowej, (zależnie od pogody)
• Bilet do parku wodnego, (4 wejścia),
• Zajęcia rekreacyjno-sportowe, konkursy
• Kajaki, rowery wodne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, przejażdżka motorówką po jeziorze na dmuchanym bananie, ścianka wspinaczkowa.
• 2-3 sparingi
• Ubezpieczenie NNW
• Opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców oraz trenerów, (1 OPIEKUN NA 15 OSÓB+KIEROWNIK OBOZU)
Trener:
• Piotr Pawluczuk 691 – 765 – 810

 


 

OBÓZ ZORGANIZOWANY ZOSTANIE PRZY MINIMUM 15 ZAWODNIKACH. ZGŁOSZENIA DO DNIA 20.04.2015r. CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY.

 


Następny udany występ naszych pupili w silnie obsadzonym turnieju Jaga Cup 2015 w Białymstoku. Nasi zawodnicy zajęli wysokie II miejsce w turnieju, ulegając w finale tylko BSP Jagiellonia Białystok I oraz nagroda indywidualna najlepszy bramkarz -Jakub Niewiadomski (APT BRYLANT).Gratulacje chłopcy!!!

 


Turniej rocznika 2006 i młodsi

odbędzie się w dniu 29.03.2015r. (niedziela) o godzinie 8.30 w Publicznym Gimnazjum nr 6 przy ul. KEN 1

(osiedle TBS) w Białymstoku.

Organizatorem jest BSP Jagiellonia Białystok.

 

GRUPA A

 

1 BSP Jagiellonia Białystok I
2 MOSP Białystok II
3 Pogoń Łapy
4 Promień Mońki


GRUPA B

 

1 BSP Jagiellonia Białystok II

2 MOSP Białystok I

3 BSP Jagiellonia Białystok III

4 BRYLANT Bielsk Podlaski

 

 

 

TERMINARZ FAZY GRUPOWEJ

 

GODZINA ZESPOŁY WYNIK
1 8:30-8:45 BSP Jagiellonia Białystok I - Promień Mońki
2 8:45-9:00 BSP Jagiellonia Białystok III - MOSP Białystok I
3 9:00-9:15 MOSP Białystok II - Pogoń Łapy
4 9:15-9:30 BSP Jagiellonia Białystok II - Brylant Bielsk Podlaski
5 9:30-9:45 Pogoń Łapy - Promień Mońki
6 9:45-10:00 MOSP Białystok I - BSP Jagiellonia Białystok II
7 10:00-10:15 BSP Jagiellonia Białystok I - MOSP Białystok II
8 10:15-10:30 Brylant Bielsk Podlaski - BSP Jagiellonia Białystok III
9 10:30-10:45 MOSP Białystok II - Promień Mońki
10 10:45-11:00 BSP Jagiellonia Białystok II - BSP Jagiellonia Białystok III
11 11:00-11:15 Pogoń Łapy - BSP Jagiellonia Białystok I
12 11:15-11:30 MOSP Białystok I - Brylant Bielsk Podlaski

 

 

PÓŁFINAŁY
GODZINA ZESPOŁY WYNIK
11:45-12:00 A1 B2
12:00-12:15 B1 A2

 

MECZ O 7 MIEJSCE
GODZINA ZESPOŁY WYNIK
12:15-12:30 A4 B4

 

MECZ O 5 MIEJSCE
GODZINA ZESPOŁY WYNIK
12:30-12:45 A3 B3

 

MECZ O 3 MIEJSCE
GODZINA ZESPOŁY WYNIK
12:45-13:00

 

FINAŁ
GODZINA ZESPOŁY WYNIK
13:00-13:15

 

 


Uwaga zawodnicy z rocznika 2004/2005/2006

(Trenerzy: A.ZINKOWSKI,P.PAWLUCZUK) trening w dniu26.03.2015r. (czwartek) zostaje przełożony na dzień 27.03.2015r. (piątek) na godzinę 17.30 w ZSZDNJB w Bielsku Podlaskim z powodu rozgrywanego w tym dniu meczu koszykarzy BKS Tur Bielsk Podlaski - KS Rosa Sport Radom. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

 

APT Brylant Bielsk Podlaski


 

Turniej r. 2007 – Siemiatycze 21.03.2015 ( sobota) – hala SP3 ul. Andersa

Rozpoczęcie turnieju g. 9.00; zakończenie turnieju g. 15.45

lp Godz. Gr. Mecze grupowe wynik
1 9.00 A ORZEŁ SIEMIATYCZE – MOSIR SIEMIATYCZE
2 9.15 B ORZEŁ II SIEMIATYCZE – HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI
3 9.30 A HURAGAN I MIĘDZYRZEC PODLASKI – PUSZCZA HAJNÓWKA
4 9.45 B TOP54 BIAŁA PODLAKA – BRYLANT BIELSK PODLASKI
5 10.00 A TALENT BIAŁYSTOK – ORZEŁ SIEMIATYCZE
6 10.15 B GRYFIK GRÓDEK – ORZEŁ II SIEMIATYCZE
7 A MOSIR SIEMIATYCZE – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
8 B HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – TOP54 BIAŁA PODLASKA
9 A PUSZCZA HAJNÓWKA – TALENT BIAŁYSTOK
10 B BRYLANT BIELSK PODLASKI – GRYFIK GRÓDEK
11 A ORZEŁ SIEMIATYCZE – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
12 B ORZEŁ II SIEMIATYCZE – TOP54 BIAŁA PODLASKA
13 A MOSIR SIEMIATYCZE – TALEN BIAŁYSTOK
14 B HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – GRYFIK GRÓDEK
15 A PUSZCZA HAJNÓWKA – ORZEŁ SIEMIATYCZE
16 B BRYLANT BIELSK PODLASKI – ORZEŁ II SIEMIATYCZE
17 A HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – TALENT BIAŁYTOK
18 B TOP54 BIAŁA PODLASKA – GRYFIK GRÓDEK
19 A MOSIR SIEMIATYCZE – PUSZCZA HAJNÓWKA
20 B HURAGAN II MIĘDZYRZEC PODLASKI – GRYFIK GRÓDEK
Mecze o miejsca
22 O m. 9: A5-B5
23 O m. 7: A4 – B4
24 Półfinał1: A1 – B2
25 Półfinał 2: B1 – A2
26 O m. 5: A3 – B3
27 O m. 3: prz.24 – prz. 25
28 O m. 1: zw.24 – zw. 25


GRUPA CZARNA ROCZNIK 2004/2005/2006

(TRENERZY A.ZINKOWSKI,P.PAWLUCZUK)

 

 

 


 Turniej r. 2005 – Siemiatycze 21.03.2015 – hala MOSiR, ul. Świętojańska
Rozpoczęcie turnieju – g. 9.00; zakończenie turnieju g. 15.45

lp Godz. Gr. Mecze grupowe wynik
1 9.00 A ORZEŁ I SIEMIATYCZE – TOP54 BIAŁA PODLASKA
2 9.15 B ORZEŁ II SIEMIATYCZE – UKS 9 SIEDLCE
3 9.30 A BRYLANT BIELSK PODLASKI – TALENT BIAŁYSTOK
4 9.45 B HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – BRZEŚĆ
5 10.15 A GRYFIK GRÓDEK – ORZEŁ I SIEMIATYCZE
6 10.30 B MOSIR MOŃSKI – ORZEŁ II SIEMIATYCZE
7 A TOP54 BIAŁA PODLASKA – BRYLANT BIELSK PODLASKI
8 B UKS 9 SIEDLCE – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
9 A TALENT BIAŁYSTOK – GRYFIK GRÓDEK
10 B BRZEŚĆ – MOSIR MOŃKI
11 A ORZEŁ I SIEMIATYCZE – BRYLANT BIELSK PODLASKI
12 B ORZEŁ II SIEMIATYCZE – HURAGAM MIĘDZYRZEC PODLASKI
13 A TOP54 BIAŁA PODLASKA – GRYFIK GRÓDEK
14 B UKS9 SIEDLCE – MOSIR MOŃKI
15 A TALENT BIAŁYSTOK – ORZEŁ I SIEMIATYCZE
16 B BRZEŚĆ – ORZEŁ II SIEMIATYCZE
17 A BRYLANT BIELSK PODLASKI – GRYFIK GRÓDEK
18 B HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – MOSIR MOŃKI
19 A TOP54 BIAŁA PODLASKA – TALENT BIAŁYSTOK
20 B UKS 9 SIEDLCE - BRZEŚĆ
Mecze o miejsca
22 O m. 9: A5-B5
23 O m. 7: A4 – B4
24 Półfinał1: A1 – B2
25 Półfinał 2: B1 – A2
26 O m. 5: A3 – B3
27 O m. 3: prz.24 – prz. 25
28 O m. 1: zw.24 – zw. 25


GRUPA CZERWONA ROCZNIK 2008/2009 TRENER MARCIN NIEWIŃSKI

 


GRUPA NIEBIESKA ROCZNIK 2007/2008 TRENER KAMIL OSMULSKI

 


 

 

              W dniu 8.03.2015r. (niedziela) na sali gimnastycznej ZS z dodatkową nauką języka białoruskiego im. Jarosława Kostycewicza w Bielsku Podlaskim odbył się Turniej "BRYLANT CUP" rocznik 2007. APT "BRYLANT" w Bielsku Podlaskim dziękuje poszczególnym drużynom, trenerom, rodzicom za uczestnictwo i miłą zabawę. W szczególności chcielibyśmy podziękować firmom ARHELAN Burzyńscy, BOCHEN, WĘDZARNI DUNIKOWSCY oraz SUEMPOL za ufundowane rzeczowe nagrody zawodnikom oraz rodzicom za włożony wkład przy pomocy organizacji całego turnieju. Przedstawiamy wyniki z dzisiejszego dnia:
HARMONOGRAM TURNIEJU BRYLANT CUP 08.03.2015r.:

 

GRUPA A
1. BSP"JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK 8 pkt
2. KKS "PIAST" BIAŁYSTOK 8 pkt
3. KKS "ORZEŁ"SIEMIATYCZE I 8 pkt
4. APT "BRYLANT" BIELSK PODLASKI I 3 pkt
5. APT "BRYLANT" BIELSK PODLASKI III 0 pkt


GRUPA B
1.ZKS "OLIMPIA" ZAMBRÓW 10 pkt
2.APT "BRYLANT" BIELSK PODLASKI 7 pkt
3. AP "PUSZCZA HAJNÓWKA 4 pkt
4. KKS "ORZEŁ" SIEMIATYCZE II 3 pkt
5. KS "WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK 2 pkt

 

APT „BRYLANT" BIELSK PODL. I - KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE I 1:2
APT „BRYLANT" BIELSK PODL. II - KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE II 0:0
KKS „PIAST" BIAŁYSTOK - APT "BRYLANT" B.P III 3:0
KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK - AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA 0:0
BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK -APT „BRYLANT" BIELSK PODL. I 4:0
ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW - APT „BRYLANT" BIELSK PODLASKI II 2:0
KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE I - KKS „PIAST" BIAŁYSTOK 0:0
KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE II - KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK 1:1
APT "BRYLANT" BIELSK PODL. III - BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK 0:5
AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA - ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW 1:2
APT „BRYLANT" BIELSK PODL. I - KKS „PIAST" BIAŁYSTOK 0:1
APT „BRYLANT" BIELSK PODL. II - KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK 3:0
KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE I - APT "BRYLANT" BIELSK PODL. III 5:0
KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE II - AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA 1:2
BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK - KKS „PIAST" BIAŁYSTOK 1:1
ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW - KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK 5:0
APT „BRYLANT" BIELSK PODL. I - APT "BRYLANT" BIELSK PODL. III 3:0
APT „BRYLANT" BIELSK PODL. II - AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA 5:0
KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE I - BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK 0:0
KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE II - ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW 0:0
MECZ O IX MIEJSCE
APT "BRYLANT" BIELSK PODL.III - KS "WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK 0:3
MECZ O VII MIEJSCE
APT "BRYLANT" BIELSK PODL. I -KKS "ORZEŁ" SIEMIATYCZE II 1:2
MECZ O V MIEJSCE
KKS "ORZEŁ"SIEMIATYCZE I - AP "PUSZCZA" HAJNÓWKA 0:0 k.1:2
MECZE PÓŁFINAŁOWE
BSP "JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK - APT "BRYLANT" BIELSK PODL. II 1:2
KKS "PIAST" BIAŁYSTOK - ZKS "OLIMPIA" ZAMBRÓW 0:10
MECZ O III MIEJSCE
BSP "JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK - KKS "PIAST" BIAŁYSTOK 2:0
MECZ O I MIEJSCE - FINAŁ
APT "BRYLANT" BIELSK PODL. II - ZKS "OLIMPIA" ZAMBRÓW 0:2


TABELA KOŃCOWA:
1. ZKS "OLIMPIA" ZAMBRÓW
2. APT "BRYLANT" BIELSK PODL. II
3. BSP "JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK
4. KKS "PIAST" BIAŁYSTOK
5. AP "PUSZCZA" HAJNÓWKA
6. KKS "ORZEŁ" SIEMIATYCZE I
7. KKS "ORZEŁ" SIEMIATYCZE II
8. APT "BRYLANT" BIELSK PODL. I
9. KS "WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK
10. APT "BRYLANT" BIELSK PODL. III

 

NAGRODY INDYWIDUALNE:
NAJLEPSZY BRAMKARZ: PAWEŁ WIŚNIEWSKI - ZKS "OLIMPIA" ZAMBRÓW
NAJLEPSZY ZAWODNIK: OLAF WYSOCKI - APT "BRYLANT" BIELSK PODL.II
KRÓL STRZELCÓW: 8 BRAMEK - KACPER DYBOWSKI ZKS "OLIMPIA" ZAMBRÓW


 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU 08.03.2015r.:
              GRUPA A                                                                               GRUPA B
           1. APT „BRYLANT" BIELSK PODLASKI I                                      1. APT „BRYLANT" BIELSK PODLASKI II
              2. KKS „ORZEŁ" BOBOLA SIEMIATYCZE I                                   2. KKS „ORZEŁ" BOBOLA SIEMIATYCZE I

   3. KKS „PIAST" BIAŁYSTOK                                                       3. KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK 

    4. USS GRYFIK GRÓDEK                                                           4. AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA       

       5. BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK                                             5. ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW          

9:00 – 9:11 APT „BRYLANT" BIELSK PODL. I - KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE I
9:12 – 9:23 APT „BRYLANT" BIELSK PODL. II - KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE II
9:24 – 9:35 KKS „PIAST" BIAŁYSTOK - USS GRYFIK GRÓDEK
9:36 – 9:47 KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK - AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA
9:48 – 9:59 BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK - APT „BRYLANT" BIELSK PODL. I
10:00 – 10:11 ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW - APT „BRYLANT" BIELSK PODLASKI II
10:12 – 10:23 KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE I - KKS „PIAST" BIAŁYSTOK
10:24 – 10:35 KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE II - KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK
10:36 – 10:47 USS GRYFIK GRÓDEK - BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK
10:48 – 10:59 AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA - ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW
11:00 – 11:11 APT „BRYLANT" BIELSK PODL. I - KKS „PIAST" BIAŁYSTOK
11:12 – 11:23 APT „BRYLANT" BIELSK PODL. II - KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK
11:24 – 11:35 KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE I - USS GRYFIK GRÓDEK
11:36 – 11:47 KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE II - AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA
11:48 – 11:59 BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK - KKS „PIAST" BIAŁYSTOK
12:00 – 12:11 ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW - KS „WŁÓKNIARZ" BIAŁYSTOK
12:12 – 12:23 APT „BRYLANT" BIELSK PODL. I - USS GRYFIK GRÓDEK
12:24 – 12:35 APT „BRYLANT" BIELSK PODL. II - AP „PUSZCZA" HAJNÓWKA
12:36 – 12:47 KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE I - BSP „JAGIELLONIA" BIAŁYSTOK
12:48 – 12:59 KKS „ORZEŁ" SIEMIATYCZE II - ZKS „OLIMPIA" ZAMBRÓW
MECZ O IX MIEJSCE
13:00 – 13:11 V MIEJSCE GRUPA A- V MIEJSCE GRUPA B
MECZ O VII MIEJSCE
13:12 – 13:23 IV MIEJSCE GRUPA A- IV MIEJSCE GRUPA B
MECZ O V MIEJSCE
13:24 – 13:35 III MIEJSCE GRUPA A- III MIEJSCE GRUPA B
MECZE PÓŁFINAŁOWE
13:36 – 13:48 I MIEJSCE GRUPA A- II MIEJSCE GRUPA B
13:49 – 14: 01 II MIEJSCE GRUPA A- I MIEJSCE GRUPA B
MECZ O III MIEJSCE
14:02 – 14:14
MECZ O I MIEJSCE - FINAŁ
14:16 – 14:24

ZAPRASZAMY SERDECZNIE RODZICÓW I KIBICÓW, A W SZCZEGÓLNOŚCI KOBIETY W DNIU ICH ŚWIETA


 

 

UWAGA RODZICE!!!!

Informujemy, iż trening bramkarzy wszystkich roczników z trenerem Kamilem Osmulskim odbędzie się w dniu 25.02.2015r. (środa) godzina 16.10 w Zespole Szkół w Augustowie.


 

Z przykrością informujemy, że po ciężkiej chorobie, w dniu dzisiejszym zmarła Janina Osmulska mama trzech synów Mariusza, Artura i Kamila - trenera naszej Akademii. Była sympatyczną i uśmiechniętą kobietą, zawsze służąca pomocą.

Rodzinie, Bliskim, a w szczególności Kamilowi składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Wystawienie ciała odbędzie się w dniu dzisiejszym 20 lutego od godz. 14:00 w domu pogrzebowym przy ulicy Wojska Polskiego 52 w Bielsku Podlaskim. Msza żałobna i uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro 21 lutego (sobota) o godz. 10:00 w kościele pod wezwaniem Matki Bożej z Góry Karmel przy ulicy Adama Mickiewicza 61.

 

                                                                                                            APT "BRYLANT"

 

 

 

 

 


 


Akademia Piłkarskich Talentów "BRYLANT"

w Bielsku Podlaskim

zaprasza na zajęcia 4 i 5 latków (grupa Bambini).

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 


 

UWAGA RODZICE!!!

DZIŚ TJ. 29.01.2015 r. ROCZNIK 2007/2008 (TR.KAMIL OSMULSKI) ROZEGRA SPOTKANIE SPARINGOWE Z AP "PUSZCZA" HAJNÓWKA W ZESPOLE SZKÓŁ W AUGUSTOWIE. ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZINIE 16.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

 


 

EKWIPUNEK NA OBÓZ SPORTOWY
AKADEMII PIŁKARSKICH TALENTÓW
„BRYLANT" BIELSK PODLASKI

Poniżej lista może pomóc w wyprawieniu dzieciaków na obóz sportowy. Proszę nie trzymać się jej sztywno lecz potraktować to jako podpowiedź i oczywiście dopakować inne "potrzebne" rzeczy.
Lista rzeczy potrzebnych na obóz w Hajnówce:
1) 2 szt. dresów sportowych; jeden do treningu, drugi reprezentacyjny klubowy „Brylant"
2) 4 komplety zestawów treningowych: koszulka + krótkie spodenki;
3) 6 pary getrów lub skarpet;
4) obuwie sportowe; strój sportowy(koszulka) AKADEMII PIŁKARSKICH TALENTÓW „BRYLANT"
5) Kurtkę ortalionową, kołnierz na szyję(adidasa),czapka, kurtka zimowa, rękawiczki, kurtka polarowa
6) halówki, buty na trawę ( lanki lub turfy )
Ubrania wyjściowe:
7) 2 pary spodni ;
8) 2 bluzy;
9) 4 koszulki;
10) buty do chodzenia, np. typu adidas.
Toaleta i inne:
11) pidżama
12) krem do twarzy ochronny
13) kąpielówki
14) klapki, czepek na glowę
15) 3 ręczniki,
16) pasta do zębów;
17) szczoteczka do zębów;
18) mydło lub żel do mycia;
19) szampon do włosów;
Informacja dotycząca telefonu komórkowego i innych rzeczy ( typu: mp3, playstation ) :
Trenerzy nie biorą odpowiedzialności za zagubione rzeczy wartościowe . Kontakt najlepiej przez trenerów telefonicznie do godziny 21.30.
W przypadku przyjmowania leków: leki wraz z pisemną informacją o sposobie i częstotliwości przyjmowania należy przekazać trenerowi. Proszę także przekazać informację nt. uczuleń (szczególnie pokarmowych) i innych ważnych informacji dotyczących dziecka, a w szczególności stanu zdrowia.

 

 


 

 Obóz piłkarski Akademii Piłkarskich Talentów
„BRYLANT" Bielsk Podlaski
TERMIN: 01-07.02.2015r Hajnówka

1 dzień (01.02.15r) niedziela
• Zameldowanie Szanownych Gości 15.00
• Marszobieg terenowy na kolej wąskotorową (zbudowaną przez Niemców w czasie I wojny światowej i stary stadion „Puszczy" Hajnówka w Puszczy Białowieskiej 16.30
• Kolacja w restauracji Wrota Lasu 19.00
• Wyświetlenie filmu edukacyjnego na Sali rest. (dobór filmu we własnym zakresie) (ok1,5h)
• Toaleta wieczorna 21.00
• Cisza nocna 22.00-7.00
2 dzień (02.02.15r) poniedziałek
• Pobudka 8.00
• Rozruch poranny 8.15 (ćw. ogólnorozwojowe)
• Śniadanie w restauracji Wrota Lasu 8.30
• Trening sala gimnastyczna 10.00
• Grupowe wyjście do pobliskiego Parku Wodnego 12.30
• Obiad w restauracji Wrota Lasu 14.30
• Trening Orlik 16.30
• Kolacja w restauracji Wrota Lasu 19.00
• Turniej piłki nożnej playstation Fifa'15 19.30
• Toaleta wieczorna 21.00
• Cisza nocna 22.00-7.00
3 dzień (03.02.15r) wtorek
• Pobudka 8.00
• Rozruch poranny 8.15
• Śniadanie w restauracji Wrota Lasu 8.30
• Trening sala gimnastyczna 10.00
• Grupowe wyjście do pobliskiego Parku Wodnego 12.30
• Obiad w restauracji Wrota Lasu 14.30
• Sparing sala gimnastyczna K.S „Puszcza" Hajnówka 16.45
• Kolacja w restauracji Wrota Lasu 19.00
• Trening taktyczny na projektorze multimedialnym 19.30
• Toaleta wieczorna 21.00
• Cisza nocna 22.00-7.00
4 dzień (04.02.15r) środa
• Pobudka 8.00
• Rozruch poranny 8.15
• Śniadanie w restauracji Wrota Lasu 8.30
• Trening sala gimnastyczna 10.00
• Spacer do Muzeum Kowalstwa i Ślusarstwa 12.30
• Obiad w restauracji Wrota Lasu 14.30
• Marszobieg terenowy na ogólnodostępne lodowisko oraz górkę harcerską w Puszczy Białowieskiej 16.30
• Kolacja w restauracji Wrota Lasu 19.00
• Czas wolny, karaoke19.30
• Toaleta wieczorna 21.00
• Cisza nocna 22.00-7.00
5 dzień (05.02.15r) czwartek
• Pobudka 8.00
• Rozruch poranny 8.15 (ćw. ogólnorozwojowe)
• Śniadanie w restauracji Wrota Lasu 8.30
• Trening sala gimnastyczna 10.00
• Grupowe wyjście do pobliskiego Parku Wodnego 12.30
• Obiad w restauracji Wrota Lasu 14.30
• Trening Orlik 16.30
• Kolacja w restauracji Wrota Lasu 19.00
• Gry i zabawy rekreacyjne 19.30
• Toaleta wieczorna 21.00
• Cisza nocna 22.00-7.00
6 dzień (06.02.15r) piątek
• Pobudka 7.30
• Rozruch poranny 8.00
• Śniadanie w restauracji Wrota Lasu 8.30
• Spotkanie przy recepcji i wyjazd autokarem do Białowieży:
(zwiedzanie Muzeum Przyrodniczo - Leśnego, Spacer po Parku Pałacowym, przejazd autokarem po Białowieży, Rezerwat Pokazowy Żubrów, ognisko z pieczeniem kiełbasek) 9.00
• Obiad w restauracji Wrota Lasu 14.30
• Sparing sala gimnastyczna K.S „Puszcza" Hajnówka 16.45
• Nietypowa Kolacja w restauracji Wrota Lasu połączona z warsztatami nauki robienia pizzy oraz późniejsze jej zjedzenie 19.00
• Trening taktyczny na projektorze multimedialnym 19.30
• Toaleta wieczorna 21.00
• Cisza nocna 22.00-7.00
7 dzień (07.02.15r) sobota
• Pobudka 8.00
• Rozruch poranny 8.15 (ćw. ogólnorozwojowe)
• Śniadanie w restauracji Wrota Lasu 8.30
• Trening orlik 10.00
• Grupowe wyjście do pobliskiego Parku Wodnego 12.30
• Obiad w restauracji Wrota Lasu 14.00
• Wymeldowanie i wyjazd Szanownych Gości 14.30

 

 

 

 


 

Rozegrane zostały trzy turnieje orlików grupa 9 rocznik 2004 i młodsi. Nasza drużyna będąc najmłodszą z wszystkich (4 zawodników z rocznika 2006) uczestniczących zespołów zaprezentowała się całkiem nieźle. Były momenty dobrej gry jak i również zdarzały się błędy indywidualne.

 

Wyniki naszego zespołu w I turnieju 14.09.2014r. gospodarz Włókniarz Białystok:

 

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK-APT BRYLANT BIELSK PODL. 2:0
APT BRYLANT BIELSK PODL.-MOSiR BIELSK PODL. 2:8
WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK-APT BRYLANT BIELSK PODL. 2:1
APT BRYLANT BIELSK PODL.-MOSiR BIELSK PODL.3:1
RUDNIA ZABŁUDÓW-APT BIELSK PODL. 3;0

 

Wyniki naszego zespołu w II turnieju 28.09.2014r. gospodarz MOSiR BIELSK PODLASKI:

 

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK-APT BRYLANT BIELSK PODL. 3:1
APT BRYLANT BIELSK PODL.-MOSiR BIELSK PODL. 1:4
WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK-APT BRYLANT BIELSK PODL. 2:0
APT BRYLANT BIELSK PODL.-MOSiR BIELSK PODL.1:1
RUDNIA ZABŁUDÓW-APT BIELSK PODL. 3:2

 

Wyniki naszego zespołu w III turnieju 12.10.2014r. gospodarz RUDNIA ZABŁUDÓW:

 

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK-APT BRYLANT BIELSK PODL. 3:0
APT BRYLANT BIELSK PODL.-MOSiR BIELSK PODL. 1:4
WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK-APT BRYLANT BIELSK PODL. 1:1
APT BRYLANT BIELSK PODL.-MOSiR BIELSK PODL.0:0
RUDNIA ZABŁUDÓW-APT BIELSK PODL. 2:0

 

ORLIKI Grupa 9
Sezon 2014/2015

 

1. Włókniarz Białystok 34 38-11
2. MOSiR Bielsk Podlaski 34 40-12
3. Rudnia Zabłudów 31 26-13
4. Włókniarz II Białystok 18 12-20
5. APT BRYLANT Bielsk Podl. 6 14-35
6. MOSiR II Bielsk Podlaski 6 6-40


 


 

Ciąg dalszy wyników żaków - grupa 4 rocznik 2006.
11.10.2014 g.13.00 - 3 turniej ligowy w Siemiatycze.
Wyniki:
Puszcza Hajnówka - APT BRYLANT II Bielsk Podlaski 1:2
MOSiR Bielsk Podlaski - APT BRYLANT Bielsk Podlaski 0:7
APT BRYLANT II Bielsk Podlaski - MOSiR Bielsk Podlaski 1:1
Orzeł Siemiatycze - Puszcza Hajnówka 3:1
MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze 0:10
APT BRYLANT Bielsk Podl.- APT BRYLANT II Bielsk Podl. 6:0
Orzeł Siemiatycze - APT BRYLANT Bielsk Podlaski 1:2
Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 7:0
APT BRYLANT Bielsk Podlaski -Puszcza Hajnówka 4:2
APT BRYLANT II Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze 0:4

tabela po 3 turnieju:
1. Talent Bielsk Podlaski 33 pkt; br: 60-11
2. KKS Orzeł Siemiatycze 28 pkt; br: 57-13
3. Puszcza Hajnówka 16 pkt; br: 29-24
4. Talent II Bielsk Podlaski 10 pkt; br: 14-36
5. MOSiR Bielsk Podlaski 0 pkt; br: 4-80


 

Ciąg dalszy wyników żaków - grupa 4 rocznik 2006.
04.10.2014 g.10.00 - 2 turniej ligowy w Bielsku Podlaskim.
Wyniki:
Puszcza Hajnówka - APT BRYLANT II Bielsk Podlaski 2:0
MOSiR Bielsk Podlaski - APT BRYLANT Bielsk Podlaski 0:8
APT BRYLANT II Bielsk Podlaski - MOSiR Bielsk Podlaski 3:1
Orzeł Siemiatycze - Puszcza Hajnówka 3:0
MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze 1:10
APT BRYLANT Bielsk Podl.- APT BRYLANT II Bielsk Podl. 7:0
Orzeł Siemiatycze - APT BRYLANT Bielsk Podlaski 1:2
Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 5:0
APT BRYLANT Bielsk Podlaski -Puszcza Hajnówka 3:1
APT BRYLANT II Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze 2:3

tabela po 2 turnieju:

1. Talent I Bielsk Podlaski 21 pkt; br: 41-8
2. KKS Orzeł Siemiatycze 19 pkt; br: 39-10
3. Puszcza Hajnówka 13 pkt; br: 18-15
4. Talent II Bielsk Podlaski 6 pkt; br:11-24
5. MOSiR Bielsk Podlaski 0 pkt; br: 3-55

 


 


 

Zaczynamy od zaległych wyników żaków - grupa 4 rocznik 2006.
27.09.2014 g.13.00 - 1 turniej ligowy w Augustowie k. Bielska Podlaskiego.
Wyniki:
Puszcza Hajnówka - APT BRYLANT II Bielsk Podlaski 1:0
MOSiR Bielsk Podlaski - APT BRYLANT Bielsk Podlaski 0:8
APT BRYLANT II Bielsk Podlaski - MOSiR Bielsk Podlaski 5:0
Orzeł Siemiatycze - Puszcza Hajnówka 3:3
MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze 0:12
APT BRYLANT Bielsk Podl.- APT BRYLANT II Bielsk Podl. 6:1
Orzeł Siemiatycze - APT BRYLANT Bielsk Podlaski 3:2
Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 4:1
APT BRYLANT Bielsk Podlaski -Puszcza Hajnówka 5:2
APT BRYLANT II Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze 0:4

 

tabela po 1 turnieju:

 

1. KKS Orzeł Siemiatycze 10 pkt; br: 22-5
2. Brylant I Bielsk Podlaski 9 pkt; br: 21-6
3. Puszcza Hajnówka 7 pkt; br: 10-9
4. Brylant II Bielsk Podlaski 3 pkt; br: 6-11
5. MOSiR Bielsk Podlaski 0 pkt; br: 0-29

 

 

 


 

 UWAGA RODZICE!!!!

DRUŻYNA ŻAKÓW ROCZNIK 2006 I MŁODSI WYJEZDŻAJĄ O GODZINIE 11.20 Z PARKINGU KAWIARNI HAJDUCZEK W DNIU 11.10.2014r. (sobota) NA III TURNIEJ DO SIEMIATYCZ.

DRUŻYNA ORLIKÓW ROCZNIK 2004 I MŁODSI WYJEŻDŻAJĄ O GODZINIE 9.00 Z PARKINGU KAWIARNI HAJDUCZEK W DNIU 12.10.2014r. (NIEDZIELA) NA III TURNIEJ DO ZABŁUDOWA.

PROSZĘ O ZABRANIE ZE SOBĄ DRESY ORAZ NAKRYCIE NA GŁOWĘ.

 

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM

 

 

 

 

UWAGA RODZICE!!!

TRENING ORLIKÓW I ŻAKÓW -CZWARTEK 02.10.2014r. ODWOŁANY; -PIĄTEK 03.10.2014r.  WOLNE.

TURNIEJ ŻAKA (2006 I MŁODSI) W DNIU 04.10.2014r. (SOBOTA) ODBĘDZIE SIĘ O GODZINIE 10.00 STADION MOSIR W BIELSKU PODLASKIM. ZBIÓRKA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW GODZINA 9.30.

 

 

 

 

 

 

Turniej Orlików (rocznik 2004-2005) będzie rozgrywany 28.09.2014 r. (niedziela)  na MOSiR Bielsk Podlaski przy ul. E. Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim godzina rozpoczęcia 10.00

(zbiórka 9.30 trenerzy: P. Pawluczuk; A. Zinkowski)

 

                                                                                                                            Ze sportowym pozdrowieniem :)

 

Turniej  Żaków (rocznik 2006-2007) będzie rozgrywany 27.09.2014 r.  (sobota) w ZS w Augustowie godzina rozpoczęcia 13.00

(zbiórka 12.30 trenerzy: P. Pawluczuk; A. Zinkowski)

 

                                                                             Ze sportowym pozdrowieniem :)

 

 

                                                HARMONOGRAM                                    

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ-ROCZNIK ‘2008 O PUCHAR WÓJTA GMINY BIELSK PODLASKI

 

SOBOTA 27.09.2014r. GODZINA 10.30

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W AUGUSTOWIE GMINA BIELSK PODLASKI

 

10.30 – Odprawa trenerów i kierowników

 

Nr

Godz.

GRUPA „A”

Wynik

Nr

Godz.

GRUPA „B”

Wynik

1.

10.40

TALENT I B.P-MOSiR B.P

 3:0

2.

10.40

TALENT IIB.- GRYFIK

 1:3

3.

10.55

TALENT I B-TALENT B.P

 1:0

4.

10.55

TALENT IIB.-PUSZCZA

2:0

5.

11.10

MOSIR B.P-TALENT B.P

 1:2

6.

11.10

PUSZCZA H.-GRYFIK

0:0

PÓŁFINAŁY

PÓŁFINAŁY

7.

11.25

TALENT IB.-TALENT IIB.

 3:1

8.

11.25

GRYFIK-TALENT B.P

 1:0

MECZ O MIEJSCE V:

MECZ O MIEJSCE III

15.

11.40

MOSiR-PUSZCZA

 0:5

16.

11.40

 TALENT IIB-TALENTB.P
 0:3

FINAŁ (MECZ O MIEJSCE I)

 

16.

11.55

 TALENT IB-GRYFIK
 1:0        
               

 

12.15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I ROZDANIE NAGRÓD

KRÓL STRZELCÓW:SZYMON ZABIELSKI (TALENT B.)

NAJLEPSZY BRAMKARZ:ALAN GAJEWSKI (TALENT B.)

NAJLEPSZY ZAWODNIK:BRUNO BORYS (TALENT B.P)

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1.TALENT I BIALYSTOK

2.USS GRYFIK GRÓDEK

3.TALENT BIELSK PODLASKI

4.TALENT II BIAŁYSTOK

5.PUSZCZA HAJNÓWKA

6.MOSiR BIELSK PODLASKI

 

 

 

 

 

Sparnig dnia 24.09.2014 z KS PUSZCZA HAJNÓWKA ODWOŁANY !!!!

Trening w tym dniu na orliku w Bielsku Podlaskim (gra wewnętrzna) godz. 17.00

Przy złych warunkach atmosferycznych trening w ZS w Augustowie godz. 17.20

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ AKADEMII

- PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK 16.30 (rocznik 2004 - 2006) ORLIK BIELSK PODLASKI grupa trenerów (P. Pawluczuk; A. Zinkowski)

- WTOREK i CZWARTEK 16.20 (rocznik 2007 - 2008) ZS w Augustowie (grupa K.Osmulskiego i M. Niewińskiego)

- WTOREK i CZWARTEK 17.30  (rocznik 2009 - 2010) ZS w Augustowie (grupa M. Niewińskiego i K.Osmulskiego)

 

 

UWAGA !!!

Zmiana planów treningów u trenerów Piotra Pawluczuka i Artura Zinkowskiego. Od 25.08.2014 r. zajęcia będą się odbywały:

- poniedziałek godz. 16.30 na orliku w Bielsku Podlaskim

- piątek godz. 16.30 na orliku w Bielsku Podlaskim

 

 

 

 

 

 

 

DRES firmy ADIDAS (na zdjęciu obok) cena 125,- zł za komplet.
Dostępne rozmiary: 116cm, 128cm, 140cm, 152cm, 164cm, (sugerujemy przymierzyć dowolny dres firmy Adidas w sklepie sportowym aby podany rozmiar był odpowiedni - brak możliwosci wymiany !)

 

 

KURTKA PRZECIWDESZCZOWA (ortalion) firmy ADIDAS, cena 95,-zł. Dostępne rozmiary: 116cm, 128cm, 140cm, 152cm, 164cm, 176cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.04.2014 r. (czwartek) odbędzie się mecz kontrolny  Grupy Niebieskiej z AP Talent Białystok w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku ul. Kościelna 3. Zbiórka o godzinie 1720 pod restauracją „HAJDUCZEK

 

 

 

 

 

 

 

 zyczenia

 Najlepsze życzenia zdrowych,

radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy,

smacznego jajka, mokrego dyngusa,

a także odpoczynku w gronie rodziny

życzą trenerzy AP "TALENT" Bielsk Podlaski

 

 

 

 

 


 

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ  2005 r. - SIEMIATYCZE 15.03.2014 r. 

 

 

GRUPA A: UKS 9 SIEDLCE, TALENT BIELSK PODLASKI, UKS DOBRE, GRYF GRÓDEK

GRUPA B: KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE,HURAGAN MIĘDZYRZEC PODL., MOSiR MOŃKI, TALENT II BIAŁYSTOK

GRUPA C: MOSiR SIEMIATYCZE, OSiR HAJNÓWKA, DAR ŁOCHÓW, TALENT I BIAŁYSTOK

 

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU:

 

UKS 9 SIEDLCE - TALENT BIELSK PODLASKI 2-1 bramka: Karol Lange

KKS ORZEŁ - HURAGAN MIEDZYRZEC PODLASKI 1-0

MOSIR SIEMIATYCZE - OSIR HAJNÓWKA 0-2

UKS DOBRE - GRYF GRÓDEK 10-0

MOSIR MOŃKI - TALENT II BIAŁYSTOK 0-0

DAR ŁOCHÓW - TALENT I BIAŁYSTOK 0-0

UKS 9 SIEDLCE - UKS DOBRE 0-2

KKS ORZEŁ - TALENT II BIAŁYSTOK 3-0

MOSIR SIEMIATYCZE - DAR ŁOCHÓW 0-4

TALENT BIELSK PODL. - GRYF GRÓDEK 1-0 bramka: Karol Lange

HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI - MOSIR MOŃKI 0-1

OSIR HAJNÓWKA - TALENT I BIAŁYSTOK 2-1

UKS 9 SIEDLCE - GRYF GRÓDEK 3-0

KKS ORZEŁ - MOSIR MOŃKI 1-0

MOSIR SIEMIATYCZE - TALENT I BIAŁYSTOK 0-1

TALENT BIELSK PODLASKI - UKS DOBRE 0-7

HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI - TALENT II BIAŁYSTOK 1-0

OSIR HAJNÓWKA - DAR ŁOCHÓW 0-0

MOSIR SIEMIATYCZE - TALENT II BIAŁYSTOK 0-0

MOSIR SIEMIATYCZE - GRYF GRÓDEK 1-1

TALENT II BIAŁYSTOK - GRYF GRÓDEK 0-0

TALENT BIELSK PODLASKI - HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 2-1 bramki: 2 - Karol Lange

HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI - TALENT I BIAŁYSTOK 1-1  

TALENT BIELSK PODLASKI - TALENT I BIAŁYSTOK 2-1 bramki: Karol Lange, Filip Lipski

UKS 9 SIEDLCE - MOSIR MOŃKI 2-0

UKS 9 SIEDLCE - DAR ŁOCHÓW 1-0

MOSIR MOŃKI - DAR ŁOCHÓW 0-2

KKS ORZEŁ - OSIR HAJNOWKA 1-0

KKS ORZEŁ - UKS DOBRE 0-2

UKS DOBRE - OSIR HAJNÓWKA 1-0

TURNIEJ OLIWIER ODYTOWSKI

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TALENT BIELSK PODLASKI ZOSTAL WYBRANY OLIWIER OŁDYTOWSKI.       

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

 

1. UKS DOBRE

2. KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE

3. OSIR HAJNÓWKA

4. UKS 9 SIEDLCE

5. DAR ŁOCHÓW

6. MOSIR MOŃKI

7. TALENT BIELSK PODLASKI

8. HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI

9. TALENT I BIAŁYSTOK

10. GRYF GRÓDEK

11. MOSIR SIEMIATYCZE

12. TALENT II BIAŁYSTOK


 

 

 

 

PLAN TRENINGÓW

 

(rocznik 2005, 2006) - grupa czarna (koszulki)
Trener Piotr Pawluczuk tel. 691765810
Wtorek godz. 17.30 - 18.45
Piątek godz. 17.30 - 18.45

 

(rocznik 2007, 2008) - grupa niebieska (koszulki)
Trener Kamil Osmulski tel. 793343030
Wtorek godz. 16.20 - 17.30
Czwartek godz. 16.20 - 17.30

 

Wszystkie treningi odbywają się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół
w Augustowie ( 3 km. od Bielska Podlaskiego ).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!